Villa in Puy-l'Évêque, LotPremiumzł 5.466.400884 m² 6Ontdek deze prachtige oude wijnboerderij uit de 18e eeuw, met zorg en authenticiteit gerestaureerd, gelegen in het hart van de Lot, vlakbij Cahors. Dit uitzonderlijke pand biedt...
Gepresenteerd door Stéphane LE BAIL | KW LE BAIL -
Premium
Landhuis in Puy-l'Évêque, LotPremiumzł 3.258.700276 m² 1 4Gepresenteerd door Stéphane LE BAIL | KW LE BAIL -
Luxe woning in Puy-l'Évêque, Lotzł 6.994.400322 m² 8 10Gepresenteerd door Detaille Marie | Prada Prestige Immo -
Luxe woning in Puy-l'Évêque, Lotzł 3.355.800456 m² 7 10Gepresenteerd door Wheeler Property Southwest France -
Luxe woning in Puy-l'Évêque, Lotzł 3.102.500475 m² 9 10Gepresenteerd door Detaille Marie | Prada Prestige Immo