Villa in Puy-l'Évêque, LotPremium₽ 121.927.000884 m² 6Ontdek deze prachtige oude wijnboerderij uit de 18e eeuw, met zorg en authenticiteit gerestaureerd, gelegen in het hart van de Lot, vlakbij Cahors. Dit uitzonderlijke pand biedt...
Gepresenteerd door Stéphane LE BAIL | KW LE BAIL -
Villa in Puy-l'Évêque, LotPremium₽ 124.281.000435 m² 3 5Gepresenteerd door Stéphane LE BAIL | KW LE BAIL -
Landhuis in Puy-l'Évêque, LotPremium₽ 72.685.500276 m² 1 4Gepresenteerd door Stéphane LE BAIL | KW LE BAIL -
Luxe woning in Puy-l'Évêque, Lot₽ 156.010.000322 m² 8 10Gepresenteerd door Detaille Marie | Prada Prestige Immo -
Luxe woning in Puy-l'Évêque, Lot₽ 74.851.000456 m² 7 10Gepresenteerd door Wheeler Property Southwest France -
Luxe woning in Puy-l'Évêque, Lot₽ 69.201.800475 m² 9 10Gepresenteerd door Detaille Marie | Prada Prestige Immo