Villa in Puy-l'Évêque, LotPremiumTL 65.491.400884 m² 6Ontdek deze prachtige oude wijnboerderij uit de 18e eeuw, met zorg en authenticiteit gerestaureerd, gelegen in het hart van de Lot, vlakbij Cahors. Dit uitzonderlijke pand biedt...
Gepresenteerd door Stéphane LE BAIL | KW LE BAIL -
Villa in Puy-l'Évêque, LotPremiumTL 66.755.700435 m² 3 5Gepresenteerd door Stéphane LE BAIL | KW LE BAIL -
Landhuis in Puy-l'Évêque, LotPremiumTL 39.042.000276 m² 1 4Gepresenteerd door Stéphane LE BAIL | KW LE BAIL -
Luxe woning in Puy-l'Évêque, LotTL 83.798.600322 m² 8 10Gepresenteerd door Detaille Marie | Prada Prestige Immo -
Luxe woning in Puy-l'Évêque, LotTL 40.205.100456 m² 7 10Gepresenteerd door Wheeler Property Southwest France -
Luxe woning in Puy-l'Évêque, LotTL 37.170.800475 m² 9 10Gepresenteerd door Detaille Marie | Prada Prestige Immo