Luxe woning in Agen, Lot-et-GaronneEliteTL 89.586.9007 8Verscholen tussen de zonnebloemvelden van de Lot & Garonne ligt dit prachtige landhuis op een terrein van twaalf hectare (beheerd en bewerkt). Een prachtig geproportioneerd,...
Gepresenteerd door Richard Saunders and Company -
Luxe woning in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 64.700.900640 m²Gepresenteerd door Baerz & Co Luxury Homes - South Europe -
Luxe woning in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 79.747.600700 m² 5 6Gepresenteerd door Coldwell Banker Immoba Realty (Bordeaux) -
Kasteel in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 118.790.000875 m² 7 10Het kasteel dateert uit 1547 en is door de eeuwen heen uitgebreid met de behoeften van de families die er met veel plezier hebben gewoond. Het kasteel ligt hoog in een oase van...
Gepresenteerd door Bliss Immobilier -
Kasteel in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 51.978.900450 m² 3 8Ten zuiden van Agen, een prestigieus landgoed met 14 kamers, 450 m² woonruimte en een prachtig uitzicht, met een aangelegd park van 1,6 hectare, een zwembad en een onbelemmerd...
Gepresenteerd door EI - Laurent RIBOLLEDA | 3G Immo Consultant -
Vrijstaand huis in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 80.048.500380 m² 6 6Gepresenteerd door Midi-Pyrénées Sotheby's International Realty -
Villa in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 39.121.400300 m² 4 6Gepresenteerd door EI - Stephanie PRAYSSAS | 3G Immo Consultant -
Villa in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 48.651.000292 m² 4 6Gepresenteerd door EI - Stephanie PRAYSSAS | 3G Immo Consultant -
Villa in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 39.873.800250 m² 3 6Gepresenteerd door EI - Stephanie PRAYSSAS | 3G Immo Consultant -
Kasteel in Agen, Lot-et-GaronneCollectionTL 43.133.900775 m² 5 9Gepresenteerd door Téréda TOLAN | PAUL PARKER -
Collection
Kasteel in Agen, Lot-et-GaronneCollectionTL 43.133.900775 m² 5 9Gepresenteerd door Téréda TOLAN | PROPRIETES PRIVEES SAS -
Villa in Agen, Lot-et-GaronneCollectionTL 42.381.600380 m² 4 5Gepresenteerd door Téréda TOLAN | PAUL PARKER -
Villa in Agen, Lot-et-GaronneCollectionTL 42.381.600380 m² 4 5Gepresenteerd door Téréda TOLAN | PROPRIETES PRIVEES SAS -
Vrijstaand huis in Agen, Lot-et-GaronneCollectionTL 94.794.3001.567 m² 12 10Gepresenteerd door Midi-Pyrénées Sotheby's International Realty