Luxe woning in Agen, Lot-et-GaronneEliteTL 89.824.7007 8Verscholen tussen de zonnebloemvelden van de Lot & Garonne ligt dit prachtige landhuis op een terrein van twaalf hectare (beheerd en bewerkt). Een prachtig geproportioneerd,...
Gepresenteerd door Richard Saunders and Company -
Luxe woning in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 65.238.500640 m²Gepresenteerd door Baerz & Co Luxury Homes - South Europe -
Luxe woning in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 80.410.300700 m² 5 6Gepresenteerd door Coldwell Banker Immoba Realty (Bordeaux) -
Kasteel in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 119.777.000875 m² 7 10Het kasteel dateert uit 1547 en is door de eeuwen heen uitgebreid met de behoeften van de families die er met veel plezier hebben gewoond. Het kasteel ligt hoog in een oase van...
Gepresenteerd door Bliss Immobilier -
Vrijstaand huis in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 80.713.700380 m² 6 6Gepresenteerd door Midi-Pyrénées Sotheby's International Realty -
Villa in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 39.446.500300 m² 4 6Gepresenteerd door EI - Stephanie PRAYSSAS | 3G Immo Consultant -
Villa in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 49.055.300292 m² 4 6Gepresenteerd door EI - Stephanie PRAYSSAS | 3G Immo Consultant -
Villa in Agen, Lot-et-GaronnePremiumTL 40.205.100250 m² 3 6Gepresenteerd door EI - Stephanie PRAYSSAS | 3G Immo Consultant -
Kasteel in Agen, Lot-et-GaronneCollectionTL 43.492.300775 m² 5 9Gepresenteerd door Téréda TOLAN | PAUL PARKER -
Kasteel in Agen, Lot-et-GaronneCollectionTL 43.492.300775 m² 5 9Gepresenteerd door Téréda TOLAN | PROPRIETES PRIVEES SAS -
Villa in Agen, Lot-et-GaronneCollectionTL 42.733.800380 m² 4 5Gepresenteerd door Téréda TOLAN | PAUL PARKER -
Villa in Agen, Lot-et-GaronneCollectionTL 42.733.800380 m² 4 5Gepresenteerd door Téréda TOLAN | PROPRIETES PRIVEES SAS -
Kasteel in Agen, Lot-et-GaronneTL 88.501.900987 m² 9 10Gepresenteerd door Jane VERNON | Maxwell-Baynes Residential and Vineyards - Christie's International Real Estate -
Luxe woning in Agen, Lot-et-GaronneTL 84.961.800955 m² 14Gepresenteerd door Jane VERNON | Maxwell-Baynes Residential and Vineyards - Christie's International Real Estate