Luxe woning in Agen, Lot-et-GaronneElite€ 1.778.1007 8Verscholen tussen de zonnebloemvelden van de Lot & Garonne ligt dit prachtige landhuis op een terrein van twaalf hectare (beheerd en bewerkt). Een prachtig geproportioneerd,...
Gepresenteerd door Richard Saunders and Company -
Luxe woning in Agen, Lot-et-GaronnePremium€ 1.290.000640 m²Gepresenteerd door Baerz & Co Luxury Homes - South Europe -
Luxe woning in Agen, Lot-et-GaronnePremium€ 1.590.000700 m² 5 6Gepresenteerd door Coldwell Banker Immoba Realty (Bordeaux) -
Kasteel in Agen, Lot-et-GaronnePremium€ 2.368.400875 m² 7 10Het kasteel dateert uit 1547 en is door de eeuwen heen uitgebreid met de behoeften van de families die er met veel plezier hebben gewoond. Het kasteel ligt hoog in een oase van...
Gepresenteerd door Bliss Immobilier -
Kasteel in Agen, Lot-et-GaronnePremium€ 1.036.400450 m² 3 8Ten zuiden van Agen, een prestigieus landgoed met 14 kamers, 450 m² woonruimte en een prachtig uitzicht, met een aangelegd park van 1,6 hectare, een zwembad en een onbelemmerd...
Gepresenteerd door EI - Laurent RIBOLLEDA | 3G Immo Consultant -
Vrijstaand huis in Agen, Lot-et-GaronnePremium€ 1.596.000380 m² 6 6Gepresenteerd door Midi-Pyrénées Sotheby's International Realty -
Villa in Agen, Lot-et-GaronnePremium€ 780.000300 m² 4 6Gepresenteerd door EI - Stephanie PRAYSSAS | 3G Immo Consultant -
Villa in Agen, Lot-et-GaronnePremium€ 970.000292 m² 4 6Gepresenteerd door EI - Stephanie PRAYSSAS | 3G Immo Consultant -
Villa in Agen, Lot-et-GaronnePremium€ 795.000250 m² 3 6Gepresenteerd door EI - Stephanie PRAYSSAS | 3G Immo Consultant -
Collection
Kasteel in Agen, Lot-et-GaronneCollection€ 860.000775 m² 5 9Gepresenteerd door Téréda TOLAN | PROPRIETES PRIVEES SAS -
Collection
Villa in Agen, Lot-et-GaronneCollection€ 845.000380 m² 4 5Gepresenteerd door Téréda TOLAN | PROPRIETES PRIVEES SAS -
Vrijstaand huis in Agen, Lot-et-GaronneCollection€ 1.890.0001.567 m² 12 10Gepresenteerd door Midi-Pyrénées Sotheby's International Realty -
Kasteel in Agen, Lot-et-Garonne€ 1.750.000987 m² 9 10Gepresenteerd door Jane VERNON | Maxwell-Baynes Residential and Vineyards - Christie's International Real Estate