Villa in Castillonnès, Lot-et-GaronnePremium€ 1.370.000956 m² 4 6Gepresenteerd door Stéphane LE BAIL | KW LE BAIL -
Luxe woning in Villeneuve-sur-Lot, Lot-et-GaronnePremium€ 1.352.000670 m² 5 6Coldwell Banker Immoba Realty Bordeaux presenteert met trots deze prachtige prestigieuze residentie uit de 17e eeuw, in een park van 1,1 hectare in het hart van het centrum van...
Gepresenteerd door Coldwell Banker Immoba Realty (Bordeaux) -
Villa in Courbiac, Lot-et-GaronnePremium€ 421.000185 m² 1 3Gepresenteerd door Stéphane LE BAIL | KW LE BAIL -
Villa in Sainte-Livrade-sur-Lot, Lot-et-GaronneCollection€ 1.500.000485 m² 8Gepresenteerd door Stéphane Martinelli | IAD FRANCE -
Luxe woning in La Sauvetat-sur-Lède, Lot-et-GaronneCollection€ 640.000333 m² 1 6Gepresenteerd door Ineke et Liesbeth OERLEMANS - DE BEER | PROPRIETES PRIVEES SAS -
Vrijstaand huis in Villeneuve-sur-Lot, Lot-et-GaronneCollection€ 1.855.000875 m² 8Gepresenteerd door Midi-Pyrénées Sotheby's International Realty -
Vrijstaand huis in Sauveterre-la-Lémance, Lot-et-GaronneCollection€ 1.190.000320 m² 3 6Gepresenteerd door Midi-Pyrénées Sotheby's International Realty -
Vrijstaand huis in Fumel, Lot-et-GaronneCollection€ 1.195.000735 m²Gepresenteerd door Midi-Pyrénées Sotheby's International Realty -
Grond in Montayral, Lot-et-GaronneCollection€ 830.000991.703 m²Iad Frankrijk - Delphine Majou biedt: Een jacht- en recreatiedomein van bijna 100 hectare, geheel in één stuk, omheind door een 2 meter hoog hek. Een derde van het domein is vlak,...
Gepresenteerd door Delphine Majou | IAD FRANCE -
Kasteel in Monflanquin, Lot-et-Garonne€ 2.100.000757 m² 9 10Een historisch kasteel op een heuveltop, daterend uit de 17e eeuw. Het is grondig gerenoveerd en biedt drie verdiepingen met elegante, moderne woonruimte. Dit magnifieke landgoed...
Gepresenteerd door Jane VERNON | Maxwell-Baynes Residential and Vineyards - Christie's International Real Estate -
Herenhuis in Villeneuve-sur-Lot, Lot-et-Garonne€ 892.500750 m² 8 7Gepresenteerd door www.imovista.com -
Kasteel in Monflanquin, Lot-et-Garonne€ 1.650.000685 m² 7 6Gepresenteerd door Jane VERNON | Maxwell-Baynes Residential and Vineyards - Christie's International Real Estate -
Kasteel in Tournon-d'Agenais, Lot-et-Garonne€ 1.299.000420 m² 7 7Een magische plek voor liefhebbers van natuur en rust... Uniek in de Quercy, hoog gelegen nabij een prachtig middeleeuws dorp, is dit opmerkelijke landhuis uit de 14e eeuw gebouwd...
Gepresenteerd door PRADALIE Jean-Pascal | Prada Prestige Immo -
Kasteel in Penne-d'Agenais, Lot-et-Garonne€ 2.200.000985 m² 7 9Adembenemend mooi 13e-eeuws kasteel aan de oevers van de Lot. Gelegen op een indrukwekkende locatie met uitzicht op de oevers van de Lot, is dit 13e-eeuwse kasteel een waar juweel...
Gepresenteerd door Wheeler Property Southwest France -
Villa in Villeneuve-sur-Lot, Lot-et-Garonne€ 588.000210 m² 2 6Gepresenteerd door www.imovista.com